OBCHOD A MARKETING

pkt-obchod a marketing

OBCHOD

2DH_5881_01

Prodej hraje důležitou roli v každé společnosti. Vyrobit kvalitní a jedinečné produkty, to zdaleka nestačí. Je třeba umět výrobky prodávat a rozvíjet pozitivní dlouhodobé vztahy se zákazníky.

Společně rozšíříme Vaše obchodní možnosti

Zvyšte efektivitu prodejních metod a technik pomocí zefektivnění přístupu k vyjednávání s klienty, naučte se vytvářet správné a účinné prezentace.

Odhalte neprofesionální přístup obchodníků například pomocí metody mystery shoppingu a eliminovat rozvojem prodejních technik, účinné komunikace a prezentace.

Poznejte své obchodní partnery. Psychologie je pro úspěch v obchodu velmi důležitá. Naučte se rozpoznávat typologii lidí a volte vhodný přístup při obchodním vyjednávání.

Hledáte odbyt v zahraničí? Pomůžeme Vám poznat základní techniky zahraničního obchodu, platební rizika, pochopit logistiku mezinárodního obchodu a principy mezinárodního marketingu.

 

MARKETING

Každá firma, aby mohla úspěšně expandovat, musí mít promyšlenou marketingovou a komunikační strategii. Dělat dobrý marketing ale neznamená zbytečně utrácet velké finanční prostředky za reklamu. I drobné kroky někdy mohou přinést výrazné výsledky.

DSCN7474Naučíme Vás myslet jako marketéry 

Ovládněte metody a postupy marketingového plánování a implementace marketingových nástrojů. Myslete jako marketéři.

Poznejte potřeby svých zákazníků, udržte si stávající zákazníky a získejte nové. Držte krok s vývojem na trhu a změnami zákaznických preferencí, dokažte využít nových trendů ve svůj prospěch.

Naučte se účinně oslovit své stávající a potenciální zákazníky. Zvládněte komunikaci se zákazníky, obchodními partnery i s veřejností.

Využijte nástroje, díky kterým můžete propagovat firmu a produkty bez zbytečných marketingových nákladů. Levný a účinný marketing není jen utopie.

Nebojte se naplno využít výhody nových komunikačních kanálů, které nabízejí efektivní oslovení potenciálních zákazníků s velmi nízkými náklady.

 

Pokud máte jakýkoliv dotaz, telefony, adresy a emaily najdete zde:   KONTAKT

nebo použijte prosím následující formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

facebook
facebook
facebook
facebook
facebook