REFERENCE – FIREMNÍ OBLAST

REFERENCE VÝROBNÍ FIRMY:

 

ContinentalLogo Miele
pipelife Krаsno bestdrive1.cz
zbrojovka logoSpur
hestego Granitol Logo__Rudolf_Jelinek
MITAS-logo greiner-packaging-limited rim-cz-spol-s-r-o-876486
lear-corporation-czech-republic zalesi gumex
kovar_logo PWO unitools Monet_logo
LAPP galvamet_logo (1) satturn
ACTech_hi gumarny_zubří
logo_kasko bmkco_logo tenez-logo
cominfo flowtech janЯa
weba olomouc dszo_logo DEL
ardagh-group-logo lazne_luhacovice_logo_nove
196_retezy_vamberk_male svaz zpracovatelskeho prumyslu
DCom logo
sroubarna-kyjov-s-r-o

 

 

ŘEKLI O NÁS:

ZÁLESÍ a.s.

Školení probíhalo dle předem stanovených kritérií. Naprostá spolehlivost zainteresovaných pracovníků společnosti PROFIMA se odrážela v pohodovém průběhu celého kurzu. Rovněž výběr lektorů a učebních materiálů považuji za velmi zdařilý a plně vyhovující svému účelu. Celkově hodnotím spolupráci velmi kladně a v případě dalších plánovaných vzdělávacích aktivit se budu na společnost opětovně s důvěrou obracet.

Josef Michálek

Ředitel závodu Hotely

 

Dura-Line CT, s.r.o.

Společnost Dura-Line CT, s.r.o. je součástí celosvětové skupiny Dura-Line Holdings, se sídlem v USA. Chceme všem našim obchodním partnerům poskytovat kvalitní služby. Rozhodli jsme se proto spolupracovat se vzdělávací a poradenskou společností Profima a prostřednictvím jejích služeb prohlubovat odborné znalosti našich zaměstnanců. Zúčastnili jsme se celé řady vzdělávacích a rozvojových aktivit, se kterými jsou účastníci velmi spokojeni.

Naše společnost si cení jak schopnosti agentury Profima pružně reagovat na naše požadavky a snahy najít optimální řešení, tak také schopnosti a přístupu lektorů. Proto služby agentury rádi doporučíme a pevně věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat.

Ing. Romana Jusufi

HR specialista

 

RUDOLF JELÍNEK  a.s.

Se vzdělávací společností PROFIMA spolupracujeme od roku 2003, kdy jsme zahájili školení pro manažery a obchodníky naší společnosti. Navržená témata a jejich obsahy byly vždy sestaveny s ohledem na skutečné potřeby naší společnosti. S výběrem i realizací kurzů jsme spokojeni a ve spolupráci budeme i nadále pokračovat.

Ing. Pavel Dvořáček

Generální ředitel

facebook
facebook
facebook
facebook
facebook